1. Спілкуватись на форумі мають змогу будь-які особи, потрібно лише зареєструватись на нашому ресурсі.  Спілкування на форумі не є привілеєм обраних, проте відверті прояви неадекватності користувача не залишаться непоміченими.
2. Поважайте співрозмовників і себе. Намагайтесь не хамити, оминайте образи і ворожий тон.
3. Перед тим, як написати повідомлення з питанням чи пропозицією, спробуйте з’ясувати чи не ставив подібне питання хтось до вас і чи нема на нього відповіді. Як показує практика, у половині випадків, ваше запитання вже задане і вирішене;)
Намагайтесь, щоб ваші повідомлення мали зміст та були інформативними.
4. Дотримуватись хоча б основних правил орфографії та пунктуації.
5. Всі повідомлення відображають думки авторів і адміністрація ніякої відповідальності за них не несе.
6. Адміністрація сайту на власний розсуд має право без коментарів і пояснень видаляти повідомлення, розміщення котрих на даному форумі вважає неактуальним чи недоречним.
Модератори мають право видаляти ті повідомлення, котрі явно порушують дані правила.
7. Користувач форума, що часто порушує правила, може бути позбавлений доступу до форуму усіма технічними засобами.
8. Нік — Ваша індивідуальність. До речі, можливо, якщо Ви станете постійним відвідувачем конференції, він стане Вашою візиткою, яка буде свідчити про Вас і про Ваш рівень. Якщо не хочете потім “воювати” з того приводу, що Ви називаєтесь саме так і не бути одним з багатьох, обирайте собі оригінальне ім’я (в рамках Правил та здорового глузду). Звичайно, Ви можете підписуватись реальним власним ім’ям, це Ваша особиста справа.
9. На цьому порталі привітно сприймається цитування тексту інтернет-ресурсів, друкованих видань та інших джерел інформації. Дотримання авторських прав джерела, що цитують, покладається на автора цитати. Адміністрація порталу не несе ніякої відповідальності за можливе порушення авторських прав. Іншими словами, якщо джерело інформації вимагає обов’язкового розміщення гіперпосилання при цитуванні своїх матеріалів, то автор цитати сам повинен розмістити таке посилання, якщо ж джерело забороняє повний або частковий передрук інформації, то й розміщувати таку інформацію на даному порталі забороняється. У випадку висунення звинувачень порталу за порушення авторських прав користувачами, ці претензії автоматично переносяться на користувача-порушника, минаючи адміністрацію порталу.
10. На цьому порталі заборонені:

      a. Заклики до порушення діючого законодавства, висловлювання расистського характеру, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та інші дії, що підлягають дії КК України.
      b. Розміщення текстового та графічного матеріалу, який містить порнографію; зображення та/або опис сцен насильства над людьми та/або тваринами, кривавих сцен.
      c. Будь яке розповсюдження спаму (наприклад, листи щастя, реклама, прохання фінансової допомоги і т.п.).
      d. Використання в імені (ніку), у підписі, в назві кімнати чату та в заголовку повідомлення форуму адреси та назви веб-сайтів, брутальні, нецензурні, висловлювання, груба лайка.
      e. Посилання на сторінки з послугами та ресурсами (форум, чат, фотоальбоми, знайомства і т.п.) Це можна робити лише при попередній домовленості з Адміністрацією.
      f. Передача виключно приватної інформації про користувачів (їх адреса електронної пошти, номерів телефонів і т.п.) через загальнодоступні засоби порталу. Це допустимо робити виключно за допомогою Приватних повідомлень.
      g. Розміщення різноманітних посилань на ресурси мережі Інтернет, котрі нелегально розповсюджують програмне забезпечення, відео, музику та інші продукти, захищені авторськими правами.
Даний перелік не є повним (буде постійно оновлюватись),  тому Адміністратори і Модератори будуть, приймати міри для підтримання порядку на форумі покладаючись на власний розсуд, культуру і світлий розум.
За користувачем залишаєтья право оскаржити дії Адміністраторів і Модераторів в спеціально відведеній темі на форумі. Оскарження дій в не визначеному місці буде ігноруватись і видалиться.