Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

НОВИНИРЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь .


Вы здесь »  Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ »  Різне » Турнір з більярду (Реєстрація, регламент, правила)


Турнір з більярду (Реєстрація, регламент, правила)

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Lihtar.if.ua презентує: аматорський турнір з більярду (Російська піраміда) в честь відкриття нового більярд клубу "Перша Авеню"

До участі в турнірі допускаються лише особи, які подали попередню заявку в даному топі!!!

Положення про проведення турніру
               
Цілі і завдання:
                     1. Розвиток і популяризація більярдного спорту.
                     2. Підвищення майстерності учасників.
                     3. Виявлення найсильніших учасників в „Піраміду” серед інтернет користувачів.
                     
ПРИЗОВИЙ ФОНД
Індивідуальні  зустрічі 1-е місце – Більярдний кий*
                                   2,3-е місце грошові виплати*
* - Остаточний призовий фонд буде оголошенно в день проведення  турніру.
ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДННЯ
Дата початку Кваліфікація учасників          Дата закінчення Вид гри                                                  Місце проведення
06.09.08р.         аматори                                  6.09.08р. Російська піраміда           Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 215а, Більярд клуб "Перша Авеню"

УЧАСНИКИ:
До участі в змаганнях допускаються усі зареєстровані користувачі сайту www.Lihtar.if.ua , які подали заявку на участь в турнірі. Турнір проводиться по індивідуальному заліку.

Вступний внесок складає 50 грн. З одного учасника.
Попередня реєстрація учасників проводиться на сайті www.Lihtar.if.ua (в даній темі) Остаточна реєстрація і оплата вступних внесків відбувається в день турніру, не пізніше як за годину до його початку.
Всі зібрані кошти від внесків ідуть в призовий фонд  і на оплату витрат для проведення турніру.

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька,215а

РЕГЛАМЕНТ.
В турнірі прийме участь не менше 16 учасників.
Всі ігри турніру проводитимуться за „Олімпійською” системою.
Всі матчі окрім фіналу відбуватимуться до двох перемог, фінал і матч за 3є місце – до трьох.     
Призи отримують тільки 1,2,3 місця.
*Регламент змагань може змінюватись організаторами.

Правила гри в «Російську піраміду»
1. Столи, кулі і обладнання.
Більярдні ігри проводяться на столах, що мають розмітку основних ліній і крапок комплектом з шістнадцяти куль. Кулі, якими ведеться гра, маркіровані. П'ятнадцять з них білого кольору, вони можуть мати власні номери з першого по п'ятнадцятий. Шістнадцята куля відрізняється від останніх кольором, вона не має номера і використовується завжди при початковому ударі як "биток".
У комплект устаткування для гри можуть входити: подовжені і укорочені машинки і киї, полиці для розставляння забитих куль, суконні і льняні серветки для протирання київ, куль і рук, і ін.. Для вимірів на столі гравцям дозволяється використовувати лише кий, нанесення додаткових розміток на столі забороняється.
2. Вихідне положення куль на столі.
Перед початком зустрічі п'ятнадцять прицільних куль встановлюються за допомогою трикутника впритул один до одного у формі рівносторонньої піраміди на ігровій поверхні столу відповідно до правил конкретної гри. Передній (головна куля) піраміди розташовується на задній точці столу, а підстава піраміди встановлюється паралельно лінії заднього борту.  Шістнадцята куля (биток) розташовується в «будинку». Положення кулі на столі визначається точкою дотику кулі ігрової поверхні столу.
Середня лінія не є частиною жодної половини столу. Якщо куля розташована на середній лінії, то він вважається на протилежній стороні столу, звідки виробляється удар.
3. Удар по битку
Удар по битку повинен здійснюватися  лише наклейкою кия у напрямі його повздовжньої осі, при цьому хоч би одна нога гравця повинна торкатися підлоги. Початком удару вважається момент зіткнення наклейки кия і битка, унаслідок якого биток приходить в рух, а закінченням удару – зупинка руху всіх куль на ігровій поверхні столу і зняття гравцем із столу рук і пристосувань для гри.  Куля, що обертається на місці, вважається рухомою.
Черговий удар по битку дозволяється наносити лише тоді, коли всі кулі на столі припинили рух після попереднього удару, а також на столі виставлені або зняті кулі, відповідно до правил гри. Удар києм по битку повинен виключати контакт наклейки кия з битком у момент його зіткнення з прицільною кулею (подвійний удар, пропіх, натиск), а також доторк битка наклейкою кия більше одного разу.
4. Розиграш початкового удару
Право на перший удар в зустрічі визначається в результаті розиграшу. Розташувавшись по різні сторони від подовжньої лінії столу, гравці одночасно проводять удари з руки з будинку, направляючи свої битки до заднього борту. Перемагає гравець, чия куля, відбившись від нього, зупиняється ближче до переднього.
Розиграш вважається автоматично програним, якщо биток не торкнувся заднього борту, зайшов на половину суперника, впав в лузу або вискочив за борт. Якщо правила порушили обидва суперники або обидва битки зупинилися на однаковій відстані від борту, то розиграш повторюється.
Переможець розиграшу має право або сам провести початковий удар, або поступитися ним суперникові.
В подальших партіях дотримується черговість.
5. Початковий удар.
При виконанні цього удару забороняється виносити корпус за продовження зовнішньої сторони довгого борту, а також розташовувати биток за лінією будинку.
Як биток при початковому ударі  використовується куля, що відрізняється від інших кольором. Биток вважається введеним в гру після удару по ньому з вихідного положення наклейкою кия. При початковому ударі має бути виконана хоч би одна обов'язкова умова: після удару битка по прицільній кулі (кулям):                                                                                                                                                                                             
а) будь-яка з куль впала в лузу;
б) не менше трьох прицільних куль торкнулися борту (бортів);
в) дві прицільні кулі торкнулися борту (бортів) і при цьому будь-яка прицільна куля перекотилася через середню лінію столу.
Якщо унаслідок початкового удару дотримані, умови, що пред'являються до нього, але жодна з куль не впала в лузу, то в гру вступає суперник, приймаючи положення куль, що склалося, на столі. Якщо умови початкового удару не дотримані або мали місце інші порушення, то на гравця накладається штраф, а його суперник має право:
- прийняти позицію куль, що склалася, на столі і сам продовжити гру;
- змусити суперника зробити наступний удар з цієї позиції;
- встановити вихідне положення куль на столі і сам зробити початковий удар;
- змусити суперника зробити початковий удар з вихідного положення ще раз.
Якщо початковий удар повторюється після штрафного початкового удару з вихідного положення, то куля з полки на стіл за штраф знімається після першогозабитого удару оштрафованого гравця.
6. Зіграні, завислі і кулі, що вискочили.
Куля вважається зіграною (забитою), якщо унаслідок удару вона падає в лузу і залишається там.
Кулі, що вискочили з лузи на ігрову поверхню столу, вважаються не зіграними і залишаються в грі.
Куля, що покинула ігрове поле столу унаслідок удару, вважається такою, що вискочила.
Якщо куля, що вискочила, відбилася від предмету, столу (крейда, машинка, освітлювальний прилад і ін.), що не є елементом, і повернувся на стіл, то вона також вважається такою, що вискочила. Гра при цьому продовжується з тієї позиції , що склалася.
Якщо за борт вискакує прицільна куля або декілька куль, або вони забиті з порушенням правил гри, то ці кулі виставляються на центр.  Куля, що виставляється, не повинна торкатися інших куль на ігровій поверхні столу.
Кулі, що зупинилися (що зависли) в створі лузи, але які впали  в неї до зупинки всіх інших куль на столі, вважаються зіграними.
Кулі, що зависли в лузі і впали в неї після припинення руху всіх куль на столі, як правило, унаслідок зовнішньої дії, повертаються на місце в створ лузи.
7. Пасивна і сповільнена гра.
Якщо в процесі гри після серії ударів (більше трьох разів підряд обома гравцями) позиція прицільних куль на столі принципово не змінюється і це веде до затягування часу гри, суддя може припинити гру і продовжити її з вихідного положення. Перед цим він попереджає гравців про пасивне ведення гри.
Суддя розставляє прицільні кулі, що все залишилися, на столі у формі піраміди у вихідне положення (по можливості симетрично) і продовжує гру «з руки з будинку» за правилом  «початкового удару». При установці піраміди не заповнюється її підстава, головна куля розташовується на третій крапці. Якщо прицільних куль, які ставляться в піраміду, менше чотирьох, то при початковому ударі достатнім є доведення до борту однієї прицільної кулі. Гравець, що виграв розиграш, визначає - хто виробляє цей удар.
Якщо гравець на підготовку і виконання удару витрачає багато часу і затягує гру, то суддя (суперник) може зажадати контроль ігрового часу. На підготовку і виконання ударів при цьому гравцям представляється 45 секунд. Час засікається суддею по секундоміру після повної зупинки куль на столі. За десять секунд до закінчення  відпущеного часу суддею робиться усне попередження - «залишилося десять секунд».
Якщо гравець не укладається у відпущений час, суддя подає команду «Стоп!», право удару переходить до суперника. Позиція куль при цьому зберігається, а на порушника накладається штраф.
8. Втручання в гру стороннього.
Організатор змагання і судді повинні забезпечувати умови, що унеможливлюють втручання в гру сторонніх осіб, а якщо таке відбувається, то діяти при цьому негайно відповідно до Правил.
Якщо унаслідок втручання в гру стороннього, кулі на столі приходять в рух, то позиція куль відновлюється і гра продовжується на загальних підставах. Штраф на гравців при цьому не накладається.
Якщо відновити положення куль виявляється неможливим, то положення в партії фіксується поточним рахунком, прицільні кулі, що залишилися на столі, встановлюються в піраміду і гра продовжується «з руки з будинку» по правилах «початкового удару». Первинний розиграш при цьому не враховується.
Рішення на ці дії приймає суддя.
Аналогічним чином судді діють і при надзвичайних ситуаціях (аварії, вітрі, струсі більярдного столу і ін.).
9. Втручання в гру суперника
Втручанням в гру суперника вважаються дії або слова, що роблять вплив на результат спортивної боротьби.
Судді зобов'язані рішуче присікати втручання в гру суперника і попереджати гравців про "неспортивну поведінку".
Якщо суперник перемістить положення кулі (куль) на столі, то їх положення відновлюється, винному в цьому оголошується штраф.
Якщо відновити положення куль виявляється неможливим, то положення в партії фіксується поточним рахунком, а прицільні кулі, що залишилися на столі, встановлюються в піраміду. Гра продовжується «з руки з будинку» за правилом «початкового удару». Рішення на «початковий удар» в цьому випадку приймає суперник порушника.
Якщо суперник зупинить або перешкодить руху кулі у бік лузи, то куля при цьому вважається зіграною, а винному оголошується штраф.
10. Штрафи
За порушення Правил гри з гравців стягується штраф. Це  зняття кулі з  полки порушника і виставлення її на центр  (місце верхньої кулі в піраміді).
Якщо при виконанні одного удару гравець здійснює декілька порушень – штраф береться в одинарному розмірі.
Кулі, забиті при штрафному ударі, не зараховуються і виставляються на центр  (місце верхньої кулі в піраміді).
По виставлених кулях і ними можна грати відразу після виставляння.
Штрафи накладаються в наступних випадках:
1. При вискакуванні будь-якої кулі за межі ігрової поверхні столу.
2. При доторку до  будь-якої кулі на столі: одягом, машинкою, крейдою і ін..
3. При неправильному ударі по битку.
4. При неправильному ударі по прицільній кулі.
5. При неправильному початковому ударі.
6. При неправильному ударі по дотичних і таких, що близько стоять кулям.
7. При сповільненій грі.
8. При втручанні в гру суперника з переміщенням кулі (куль).
Після штрафу суперник гравця-порушника має право продовжити гру сам або змусити порушника продовжити гру.
* Ситуації не передбачені даними правилами суддя вирішує на свій розсуд, і рішення не підлягає оскарженню.

До участі в турнірі допускаються лише особи, які подали попередню заявку в даному топі!!!
*Оскільки кількість учасників обмежена, то зараховуються перші подані заявки, але при неявці учасника на остаточну реєстрацію в день змагань, право участі в турнірі отримує перший по черзі непопавший в число учасників! Подача заявки не означає 100% участь в турнірі, це гарантує лише реєстрація в день змагань!
Форма подачі заявки:
1. Нік
2. Ім'я 
3. Підтвердження ознайомлення з правилами, умовами  і гарантія їх дотримання.

Приклад:
1. ICE
2. Віктор
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання.

Остаточна реєстрація в день проведення турніру за 1 годину до його початку!!!

+1

2

1. Misha
2. Михайло
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання

0

3

1. http://lihtar.if.ua/uploads/0004/49/54/577-1.gif
2. Сашко ;)
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання

0

4

1. Mishanya
2. Михайло
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання

0

5

Misha і Mishanya

а ви не одні і та сама людина?

0

6

не одна Саш))вони між собою навіть певно не знайомі)) :smoke:

0

7

1   РОМ4ІК
2   ОЛЕГ     
3   З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

0

8

1. Тарас 555
2. Тарас
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання.

0

9

1. Марципан
2. Тарас
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання.

0

10

1.Evolution
2. Олег
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання.

0

11

1. Ярий
2. Ярко
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання.

0

12

1.багданчік
2.Богдан
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання.

0

13

боджо) щастя дасть більяррд)

0

14

1.Unikal
2.Руслан
3. З правилами і умовами ознайомлений та гарантую їх дотримання.

0

15

нема смислу(

Отредактировано komendante (2008-09-15 11:08:54)

0

16

ну звичайно шо нема..турнір же ж уже відбувся ))

0


Вы здесь »  Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ »  Різне » Турнір з більярду (Реєстрація, регламент, правила)