Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

НОВИНИРЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь .Фестиваль «УНІЖ»

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

для тих кому не сидиться на місці, і хто полюбляє фестивалі, доволі поруч нашого міста і вже зовсім скоро проводитиметься одненький такий))))

27–29 червня в селі Уніж,
Городенківського району,
Івано-Франківської області вперше пройде фестиваль «УНІЖ».

В Уніжі вже розпочате будівництво Кузні — центру молодіжного руху для тих, хто хоче і може реалізовувати потужні українські проекти. Першою масовою подією Кузні стане фестиваль «Уніж».

У фестивалі беруть участь: Гайдамаки (Київ), Перкалаба (Івано-Франківськ), Оt Vinta та Бреm Сtокер (Рівне), Пропала Грамота (Кам’янець-Подільський), Тінь Сонця (Київ), Королівські Зайці (Львів), Абздольц (Київ), Ті що падають вгору (Київ), Роллік'с (Херсон), Мандариновий Рай (Черкаси), Рура (Івано-Франківськ) Факультет (Дніпродзержинськ), Хорта (Запоріжжя), Мар-Тові (Вінниця), Sмарагда (Київ), а також Лірник Сашко.

Тут також проходитимуть дискусійні клуби, зокрема, щодо сучасної української літератури за участю Юрія Андруховича та братів Капранових, а також майстерні — з ковальства і гончарства, під час яких виготовлятиметься начиння для Кузні, і декілька інтерактивних майстерень з малювання. Спеціальна подія фестивалю — майстерня з анімації під керівництвом відомого українського режисера Степана Коваля, автор фільмів «Йшов трамвай №9» та «Злидні», під час якої буде створено анімаційний ролик про Уніж.

інформація взята з цього сайтика

0

2

Цікава подія...деССь в новинах ролік про це б переглянув або якийССь відеозвіт..а їХати туди точно не буду..не моє )

0