Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

НОВИНИРЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь .літо і відпочинок)))

Сообщений 31 страница 60 из 68

31

ну у мене так виходить шо всі фото які є хочеться навпаик забути і порвати. Така от карма мля(( але вже)) рвати фотки також класно)) мурмрмррммурмрмр

0

32

:crazyfun:   :rofl:
от купи фОтік (найдешевший, аби не було шкода при невдалому експерименті)..і приХопи на насТупний відпочинОк...думаю переконаєшССя у відсутноССті поняТТя карми :glasses:

0

33

у мене наступний відпочинок намічається не знамо коли)) хоть не вмію плавати але страшенно хо на шашлики на річку ото будуть фотки вже тепре буквально бачу я з червоною згорілою мордочкою я тонуча, я пищу, вони їдять, я у ролі дівчинки із "Дзвінка", вони все ще дять. Я зла і згоріла вони вже поїли))) :D

0

34

бҐггг...і шо навіть шашлика не попробуєш?! )))
зато скільки емОцій ))

0

35

шашлика ну попробую)) ага так дійсно забула дописати))) я і шашлик)) кусень м"яса який стікає жиром))

0

36

ти паХоду якіта кусень песимізму... невже думаєш шо на відпочинку незнайдетьССя і хороших моментів для хвутиграфії ? )

0

37

та ну нафіг... знаю я мля тих юних хвотографів... виходжу все страшна як смертний гріх. ще спаси і сохрани попадеться таке цудо кому в руки то подумаю бідака шо война 3 прийшла. І мені того тра??? на шашлички вже аж бігом. Фоткатись. Дякі але без мене))

0

38

я люблю фоТки... щОправда чужі.. і ше самого деколи пробиває пофоткати..
а якщо повернутиССь до назви теми.. то шашлик вищезгаданий зараз якраз актуальний.. недаФФно був на биССтриці...мясо замаринували і порізали аж на річці.. маринувалоССь не більше години...але получився найсмачніший шашлик який я коли-небудь пробуваФФ)) воть так.. шкода шо хворий буФФ і не скупнувся )

0

39

шо ви тут почали))))
я взагалі чемна була, з сестрою їхала))))
лікаря не найшла.... але зараз вже сижу і скучаю, хочу назад.....
хоча "лікарі" мене самі находили....
Туркі такій народ що ппц....  "что ті сіводня вєчєрам дєлаєшь" або "ідьом сіводня ґулять" і т.д.
як згадую що вчора вночі плавала в нічному морі.... АААААААААААА.... але супер!!!! якщо комусь захочеться фоткі глянути, потім на фотофайлі будуть, бо зараз лєнь вигружати, і навіть не хочу на них дивитись....
а ще одне коли тут живеш то всьо нормально і 20 градусів то тепло.... але коли ти приїжаєш з 50-ти градусної жари в 20-ти градусну... то здається що то зима :rofl:

0

40

от одна фотка як ми їхали на екскурсію в Myra-Kekova

увеличить

0

41

ГальчєҐгг вернувся... :jumping: ... шота мала емОций.. і фоток тож зажала! )) ану ка давай каліССЬ ! ))

0

42

емоції просто переповняють.... слів таких ненайдеться)))) я просто закохана в цю країну.... а в нас холодно... і люди там добріші(ну так виглядає на перший і другій погляд) і саме головне вони набагато улибчіві... вони постійно улибаються я знаю що це їхня робота така, але навіть на вулицях ходять і усміхаються, так приємно..... вони там дійсно живуть, а не то що більшість з нас існує тут... вони майже не сплять, вони після роботи, в 1 ночі футбол грають, веселяться, гуляють, спати на 2 годинки, і знов те саме... а в нас раз два і абшолся....
Кемер, це курортне містечко де живе 17,3 тис. людей, коли немає сезону ..... але сезон з травня до жовтня народу незнаю як в десяткі в сотні разів збільшується чисельність..... просто я ще не можу так відійти від того всього, бо хочу назад, але думаю, що це не останя поїздка, бо цих грошей цей відпочинок вартий, і всім рекомендую хто сумнівається, українські пляжі і сфера обслуги, незрівняється від закордонної.
і так море я вже пройшла цього літа, збираюся помаленько в гори.... полазити... бо після їхнього життя, сидіти на місці аж ніяк вже не хочеться)))))))
а на рахунок фоток, я ж сюда свої фоткі не буду закідувати, )))) це ж не двіж де багато хто з форума був, або щось таке.... але ссилку потім дам коли залью

0

43

Грр... наші кориСстувачі не варті уваги твоїх фоток?! ну що ж це особиССте..
Щодо поїздок...хз .. ще на початку літа думав шо відпочиватиму за парканОм.. зараз однозначно НІ
при сприятливих обССтавинах буду в криму..
....роССкажу в гіршому випадку про відпочинОк у міССті "аССфальтових джунглів"! ))

0

44

да не те що не варті, просто кому нада...... а з церкві святого Миколая я виставлю пару фоточок))))

0

45

літо, море і відпочинок стали доступніші! пам"ятаєте скільки різних емоцій викликало у кожного очікування...ну наприклад 36-годинного трусіння в поїзді у Крим?бррр...всім завжди хотілося клацнути пальцями і перенестися до бажаного файнел дестінейшн, так от - маю БОМБА-новину!))тепер можна літати масальотіками дешевими як борщ, але надійними, як стара Європа!)

http://ukrav.com.ua
оце шановні друзі - чарівна ссилочка (украв)))бггг)прікольно), де можна почитати і замовити квиточок) Львів, Київ, Сімферополь - основні пункти))насолоджуйтесь дешевими перельотами (у Крим за 70 рубасів ви навіть вЄліком не доїдете))проїсте і проп"єте по дорозі набагато більше) :glasses:

0

46

солнце дєвкі морє пляж....ііііііХхххххххАааааааааааааааа ! ))))))))))))))

0

47

ну так в чьом падвох з дішОвими білЄтами?!

0

48

в том шо їх нема)) просто нема таких цін так чи так в ціну включать не лише ціну самого перельоту ай обслуговування мінімальне харчування і плюс ціна за багаж)) так і вийде порядка 500 гривень з душі на дорогу туди і назад))

0

49

фе мені не подобається як в самолёті годують.... рис то ще більш менш, а макарони то убійство взагалі :canthearyou:

0

50

мені пуФііг як там годуюТь....скоро прийде час Х коли  дядя буде гріти свій папасік в морССькому піССку ))))

0

51

ну і зразу маленькій фотоатчёт виставиш))))

0

52

та балін..я фОтіка не маю ))
і твого фотоатчьота ми так і непобачили доречі )

0

53

да я можу виставити пару фоток)))) а що так цікаво глянути на мене в купальніку?))))) :)

0

54

цікаво глянути на всьо в комплЄкСє ))

0

55

щя буду шукати

0

56

доФФай ))

0

57

вапрос не по темі, а кіко фоток можна викладати?))))) :blush: , бо я шото увліклась вибирати

0

58

хе хе...чим більше тим файніше )) памятай шо їх у фотогалерею добавляти тре.. наприклад створивши тему "ВідпачінОк ГальчєҐҐгггА"

0

59

ляльО вЄрнулССя... аТТдаХнувшИй і давОльнИй..всім ПривіТи ))

0

60

Вітьок вернувся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :flag: , розказуй як відпочив!!!

0