Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

НОВИНИРЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь .Ого, ВАТ "Укртелеком"

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Опис послуги

Послуга ОГО! базується на технології ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line). ADSL – це технологія , яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по існуючій телефонній лінії.

При користуванні Інтернет телефонна лінія залишається вільною, і Ви можете одночасно працювати в Інтернет та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну.

Всім користувачам ОГО! пропонуємо пакет додаткових послуг ОГО! +.

Замовити послугу ОГО! можна на сайті або за телефоном 8-800-507-8-800.

Переваги користування послугою ОГО!

Постійний доступ до Інтернет

Для Вас виділено окремий порт на телефонній станції ВАТ «Укртелеком». Отже, Ви ніколи не почуєте сигналу «зайнято» та у будь-який час можете отримати доступ до мережі Інтернет.

Висока швидкість передачі даних

Висока швидкість приймання/передавання даних дозволить Вам комфортно працювати в Інтернет та максимально використовувати його ресурси і можливості – працювати з веб-сайтами, швидко завантажувати великі за об'ємом файли, завантажувати та обмінюватись аудіо та відео файлами, спілкуватись та обмінюватись даними в реальному режимі часу*.

* Примітка. Конкретні параметри підключення до мережі Інтернет за технологією ADSL (якість, швидкість) обумовлюються технічними характеристиками Вашої абонентської телефонної лінії та визначаються після тестування, що проводиться спеціалістами ВАТ «Укртелеком» при підключенні.

Простота замовлення послуги

Ви можете замовити послугу ОГО! по телефону, електронною поштою або факсом – вибір за Вами*. Наші фахівці зв’яжуться з Вами та узгодять деталі Вашого замовлення.

* Примітка. Інформацію про номери телефону/факсу та адресу електронної пошти, за якими можна замовити послугу «ОГО!» у Вашому місті (населеному пункті), дізнайтесь на сайті тієї філії Укртелекому, послугами якої Ви користуєтесь, або за телефоном 8-800-507-8-800 (дзвінки з мережі ВАТ «Укртелеком» безкоштовні).

Зручність та легкість користування

Фахівці ВАТ «Укртелеком» підключать Ваш персональний комп’ютер до Інтернет (комп’ютер має бути обладнаний мережною Ethernet картою чи USB-портом) та ознайомлять Вас з можливостями замовленої послуги.

Крім того, Ви можете самостійно настроїти на своєму комп’ютері доступ до Інтернет за допомогою установчого диску, який буде надано Вам у комплекті з модемом.

Для виходу в Інтернет Вам не доведеться гаяти час, очікуючи, доки модем встановить з’єднання. Натисніть «іконку» запуску – і Ви в Інтернет.

Гармонійне поєднання ціни та якості

Умови оплати за користування послугою «ОГО!» Укртелекому є надзвичайно вигідними. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в Інтернет.

Цілодобова сервісна підтримка

До Ваших послуг цілодобово працює по всій України телефон сервісної підтримки 8-800-507-8-800 (дзвінки з мережі ВАТ «Укртелеком» безкоштовні).

Найбільша в Україні кількість абонентів швидкісного доступу в Інтернет, об'єднаних в єдиній сучасній мережі з гарантованою якістю.

Наявність незалежного (неофіційного) Інтернет-форуму користувачів послуги "ОГО!".

Детальну інформацію щодо надання послуги ОГО! у Вашому місті (населеному пункті) шукайте на сайті філії ВАТ «Укртелеком», послугами якої Ви користуєтесь.

Тарифи

Івано-Франківська філія ВАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 062 (по Івано-Франківську)
Поштова адреса: Україна, Івано-Франківськ,
76014, вул. ак. Сахарова, 32

0

2

...Укртелекомівським нетом я МЕГАзадоволений, ось уже з півроку користуюсь вдома, все гаразд. Надійність і постійність звязку оцінюю на 99 %.
На підключенні можна зекономити 120 грн, якщо підключатися самостійно, без виклику їхнього спеціаліста. Я при такому розкладі в загальному вклався у 300 грн (модем+підключення) і вуаля - нет вдома. Правда, трохи повозився з підключкою і налаштуванням...

0

3

Andy_aka_Andy

Andy_aka_Andy написал(а):

равда, трохи повозився з підключкою і налаштуванням...

Що правда-то правда.. ніби в мануалі всьо описано, але заковирки з підключенням ніде не згадано.. я півночі возилася  %-)   але воно того варте..
не дуже дорого, але капець сердито :)

0

4

Нет те що треба, а особливо після знижок, з їхніми тарифами ніодин провайдер не зрівняється))))) От тільки пінг залишає побажати кращого,не знаю як в інших провайдерів, але в ОГО він інколи зростає до 600 мс, а це, як на мене, трошки забагато(((((

0