Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

НОВИНИРЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь .


Вы здесь »  Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ »  Кіно » Реальний тато - Люмєр


Реальний тато - Люмєр

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

жанр:  Комедія
режисер: Сергій Бобров

актори: Михайло Порєчєнков, Євгенія Добровольська, Анжеліна Кареліна, Олексій Горбунов, Олексій Шевченков, Діма Дедюшко, Дарина Юшкевич, Світлана Ходченкова
Побут Романа Шило можна назвати одноманітним. Йому під сорок, він неодружений, життя якого тече по стандартному кругу – робота-дім, дім-робота. Свої самотні вечори Роман присвячує єдиній пристрасті – збірці керованих авіамоделей, схоже, Романа цілком влаштовує такий перебіг життя. Катастрофа відбувається, коли на голову Романа, звідки не візьмись, обрушується привіт з минулого – чотирнадцятирічна дочка від невдалого браку Таня, і не одна, а з п'ятирічним братиком і дворічною сестричкою, яких встигла завести мати Тані від інших чоловіків. Назвати цих дітей важкими означало б прикрасити правду. Вони - ходячий букет проблем, який ламає налагоджене життя Шило, його побут, і, головне, роботу.

початок сеансів о: 12:30
вартість квитків: 12-30 грн.

зал: рубіновий

0

2

гих дививССя я цей фыльмЭц.. щоправда на компі.. таке собі веселеньке кіно але на "ржунемагупадсталом" не тяне... чимоССь смаХує на старенький фільм "Няньки"

0


Вы здесь »  Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ »  Кіно » Реальний тато - Люмєр