Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

НОВИНИРЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь .


Вы здесь »  Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ »  White list » Подяка будівельній компанії "АРС-ДІМ"


Подяка будівельній компанії "АРС-ДІМ"

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Нещодавно випала можливість співпрацювати з будівельною компанією "АРС-ДІМ" ( РЕКЛАМА САЙТІВ У ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ ).
У нашої компанії виникла потреба у спорудженні автосалону. Проаналізувавши пропозиції на ринку будівництва, зупинились на компанії "АРС-ДІМ".
Потрібно сказати, що праоналізовано було досить великий об'єм інформації, перш ніж було прийняте рівшення співпрацювати саме з даною компанією.
І ось коли співпраця розпочалась, все виявилось набагато швидше і якісніше, ніж ми могли собі уявити.
По-перше компанія "АРС-ДІМ" досить давно працює на ринку України. По-друге - є регіональним представником фірми Lindab-ASTRON в західному регіоні України (Львів, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород та ін.).
Крім того, перевагами спорудження швидкомонтованих каркасних споруд з металоконструкцій та співпраці з даною компанією є відведення землі під забудову, розробка проекту, повний обсяг будівельних та монтажних робіт, комплекс сантехнічних та електромонтажних робіт;, технічний нагляд за веденням робіт, повний розрахунок кошторисної і технічної документації проекту, благоустрій, допомога при здачі об'єкту комісії.
Тому залишається сказати Вам велике спасибі!

Отредактировано ulka (2009-03-12 13:19:21)

0

2

а в мене до цієї компанії навпаки негативне відношення, і особисто до її директора....   людина не вміє виконувати свої забовязання перед замовниками :disappointed:

0

3

Доброго дня пан Рудницький!  :flag:   Це що нова спроба підняти свій рейтинг та знайти нових лохів?  :crazy:   До відома всім в АРС-Дому великі проблеми зокрема з фінансовими установами. Все майно Арсу перебуває в іпотеці, суми кредитів величезні. На додачу між власником (директором) та його колишньою дружиною ведуться спори щодо поділу майна. Спосіб розводу взагалі прикольний людям продають облігації Арсу та укладають попередній договір міни даних облігацій на неруоме майно. Тільки один прикол дане майно знаходиться в іпотеці банку, а сума кредиту ніким не погашається. Так, що після закінчення строку дії попереднього договору ніхто майно не отримає, оскільки банки не дозволять. В моїх знайомих юристів вже черга від обманутих покупців, які не можуть отримати нерухомість. Так, що дякую товариству Арс-дім та Рудницькому В.М. за те, що ви є :cool:

0

4

мінус!

0

5

Та фігня це все. Вже багато років з ними працюю і ніколи ніяких проблем не було і зараз нема. А те, що зараз криза і у всіх будівельників проблеми, то після цього у місті думаю залишаться кілька великих забудовників, Арсдім в тому числі, ну і ще може 5-6 контор. Кредити всі будівельники брали, бо без цього бізнес не росте, тільки віддавати не всі зможуть, Арс якраз ОК в цьому. Тим більше банки все одно будуть йти на реструктуризацію боргів, нікуди не дінуться. Зараз як на мене якраз найкращий час купувати нерухомість, бо ціни попадали. В того ж Арсу квартири від 4400 до 6200 м2 (приблизно 530-760 дол). Ціни далі не впадуть, бо вже ітак на рівні собівартості. Звичайно, і зрстання якщо буде то дуже повільне, але нерухомість то все одно нерузомість. Краще ніж бабло в якийсь банк покласти і потім фіг забереш, та і дітям треба на майбутнє десь жити. Короче, поки криза і ціни падають, купуйте хати і офіси. Якщо, канешно гроші є, а якщо нема, то шо криза, що не криза, все одно.

0


Вы здесь »  Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ »  White list » Подяка будівельній компанії "АРС-ДІМ"