Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

НОВИНИРЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь .Розважальний комплекс

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Недавно випала мені нагода побувати в чарівному місті Коломия. Враження просто чудові, цікава архітектура, музеї. Просто ідеальне місто для туристичної прогулянки.
        І яким же було моє здивування, коли виявилось, що в Коломиї немає жодного розважального комплексу, де можна було б відпочити з друзями ввечері, та й не тільки.
         Звичайно, є багато симпатичних кафе, ресторанів. Але ж зараз молодь відстоює активний спосіб відпочинку.
       То може вже прийшов час в Коломиї збудувати величезний розважальний комплекс, де кожен міг би знайти собі розвагу. Тим більше, що Коломия - туристичне місто. Скільки коштів проходить мимо бюджету.
         Уявіть собі величезний розважальний комплекс, де є кафе, ресторани, клуб, супермаркет, льодова арена, боулінг, більярд, спортзал для футболу, баскетболу, волейболу, тренажерний зал, салон краси, сауна, солярій, тенісний корт і т.д.
       Звичайно, це був би просто супер розважальний комплекс, але яке ж приміщення і площа потрібні для такої споруди, а кошти...
      Та вихд є. На сьогодні більшість розважалних комплексів споруджують як швидкомонтовані каркасні будівлі з металоконструкцій. Такий спосіб будівництва включає ідеальне поєднання швидкості, ціни та якості.
           Будівельна компанія "АРС-ДІМ" працює на цьому ринку в  західній Україні (Львів, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород та ін.) та є регіональним представником Lindab-Astron, лідера у виробництві та проектуванні повнокомплектних будівель з Легких Металевих Конструкцій ( реклама сайтів у відповідному розділі ) .
     Компанія "АРС-ДІМ"  забезпечує відведення землі під забудову, повний обсяг будівельних, монтажних, сантехнічних та електромонтажних робіт,  розрахунок кошторисної і технічної документації проекту та допомогу при здачі об'єкту державній комісії.

0

2

[ex]Шановна ulka якшо ви і надалі, не будете дотримуватись правил, будуть прийняті жорсткіші міри!!! [/ex]

0