Акція від ТРК "Діскавері" для нових абонентів послуги інтернет

Акція "СуперБезліміт - 2 Мбіт/с за 2 гривні!"

Акційні тарифні пакети "СуперБезліміт" 2 Мбіт/с - 2 грн./день та 5 Мбіт/с - 5 грн./день, які надається для всіх нових абонентів до кінця літа з моменту підключення.

Вартість підключення до Інтернет - кабельний модем всього 99 грн., в період з 10 червня 2009р. до 31 серпня 2009р. та аванс на особовий рахунок 200 грн., всього 299 грн*.

Абонент має можливість вибору тарифікації 1-го календарного місяця після підключення.

По закінченню дії Акційного тарифу "СуперБезліміт" абонент автоматично переводиться на пакет MEGA 2 за 80 грн./міс., якщо Абонентом не вибрано іншого пакету через сторінку "Мій Dіскавері".

*Без вартості необхідних матеріалів та робіт в квартирі абонента:

- якщо є кабельне ТБ - стандартні матеріали та робота - від 50 грн.

- кабельне ТБ + Інтернет - стандартні матеріали та робота - від 100 грн.

Акція "Модем за 99 гривень!"

Саме зараз! Ви можете скористатися надзвичайно вигідною акцією і придбати модем за спеціальною ціною - втричі дешевше - всього за 99 гривень! Для цього Вам потрібно покласти на Ваш особовий рахунок 200 гривень. Таким чином, Ви отримаєте зразу декілька переваг:

Вигідні тарифи: Ви можете обрати один з нових акційних пакетів "СуперБезліміт" 2 Мбіт за 2 грн. або 5 Мбіт за 5 грн.

Економія на обладнанні: тільки зараз Ви отримуєте можливість придбати модем на 200 гривень дешевше - за 99 гривень! (неакційна ціна - 300 грн).

Зручне вкладання грошей: поклавши гроші на рахунок, Ви зможете кілька місяців не витрачати час на оплату рахунків за послугу.

Поспішайте прийняти рішення! Акції тривають до кінця літа! (термін дії Акцій з 10.06.2009р. до 31.08.2009р.)

Обмеження Акції: дані умови не розповсюджуються на абонента або користувача, який має заборгованість перед ТРК "Діскавері" за надані раніше послуги, до моменту погашення такої заборгованості.