Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

НОВИНИРЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь .


Вы здесь »  Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ »  Культура » Фестиваль в Уніжі - "хенд-мейд"


Фестиваль в Уніжі - "хенд-мейд"

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Протягом червня на мальовничих берегах Дністра — в селі Уніж — розташується молодіжний табір Українського Формату. Наприкінці червня в Уніжі відбудеться фестиваль, у якому візьмуть участь як ще не відомі широкому загалу, але цікаві й перспективні українські гурти, так і музиканти, добре знані в Україні і за її межами. Протягом дня теж можна буде знайти собі цікаву справу: казкові, й у прямому значенні цього слова, перформенси лірника Сашка, анімаційна майстерня, кульмінацією якої стане зйомка фільму силами гостей фестивалю, кіноклуб, що представить українські документальні, ігрові та анімаційні стрічки, історично-етнографічні екскурсії та інші корисні розваги. Насправді подія неймовірно цікава та неординарна! Маєте цікаві ідеї чи міркування з цього приводу?

0

2

хммм...цікаво було б почитати відгуки тих хто там побуває )))

0

3

міркування... хм... наша Ненька Україна намагається щось робити, чи то вірніше було б сказати, небайдужа молодь... програма наче цікава, будь-який фестиваль вже сам по собі цікавий... головне щоб там не було всякого "бидла" (перепрошую) і щоб не повторилась скандальна історія з цього річним Космачем, а так то можна їхати...
потрібно вміти відпочивати фестивально...

0

4

[mod] alfavita

а можеш росказати що в тому Космачі було, чув що недовольні всі
[/mod]

Отредактировано Yurik (2008-05-08 16:04:07)

0

5

трЄбую падробнаССтЄй )))

0

6

ICE написал(а):

трЄбую падробнаССтЄй )))

дуже багацько писати і переказувати, ось почитайте статейку на цю тему Космач

зі слів моїх знайомих, що побували там - жодного позитиву, мало того що сцена була розміщена в кількох метрах від цвинтаря, так саме ставлення місцевих жителів до "туристів" було м'яко кажучи жахливим, і тут навіть не йде мова про зґвалтування, пиятику і матірний сленг... (просто без слів......)

Зараз створюють щось на кшталт руху "АнтиКосмач", де збирають підписи і відгуки, з метою заборонити проведення цього фестивалю в майбутньому ВЗАГАЛІ!!!

А попереду ще фестиваль в Шешорах, хм, чи не вплине Космач на його проведення :dontknow:

Ось така сумна історія, що трапилась, у  Нашій області :'(

0


Вы здесь »  Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ »  Культура » Фестиваль в Уніжі - "хенд-мейд"